بازدید امروز : 60
بازدید دیروز : 107
بازدید این هفته : 290
بازدید این ماه : 2926
بازدید کل : 93136
ورودی امروز گوگل : 0
Active Search Results
درخواست مسئولین سایت از شما
catدسته: آیلتس, تافل, جی آر ای, عمومی, فایل صوتی, نرم افزار, کتاب

متاسفانه در روزهای اخیر به دلیل حجم بالای دانلود از سایت www.applyneeds.com سرور این سایت با مشکل رو به رو شده است. لطفا از دانلود کردن چند فایل به طور همزمان خودداری فرمایید تا امکان دسترسی به سایت با سرعت بالا و کیفیت مناسب برای تمامی کاربران فراهم شود.

با تشکر از همکاری شماmore ادامه مطلب "درخواست مسئولین سایت از شما"
دانلود کتاب ۵۰۴ Absolutely Essential Words 3rd Edition
catدسته: عمومی, کتاب

کتاب ۵۰۴ از جمله معروفترین و محبوب ترین مراجع یادگیری لغت می باشد. مطالعه این کتاب را به تمامی زبان آموزان توصیه می کنیم. برای دانلود فایل های صوتی این کتاب و یا فلش کارت های آن، به قسمت های مربوطه در همین سایت مراجعه نمایید.

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب ۵۰۴ Absolutely Essential Words 3rd Edition"
دانلود کتاب Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency
catدسته: عمومی, کتاب

این کتاب به طور کامل و عمیق لغات و ساختارهای لازم برای موفقیت در آزمون ها را مورد بحث قرار می دهد. در هر درس گرامر به طور شفاف و دقیق ارائه شده و لغات مرتبط و تمرینات متعددی پیروی آن آورده شده است. این مجموعه اغلب بر استفاده از لغات و گزاره های مفید تمرکز دارد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency"
دانلود کتاب Business Vocabulary in Use
catدسته: عمومی, کتاب

این کتاب برای زبان آموزان در سطح متوسط که خواهان یادگرفتن زبان انگلیسی برای ایجاد ارتباط کاری هستند، طراحی شده است. موضوعات زیادی در زمینه مشاغل و ارتباطات کاری در این کتاب ارائه شده است. این مجموعه شامل ۶۶ درس می باشد و می تواند توانایی زبان آموزان را در ارتباطات کاری به حد قابل ملاحظه ای برساند.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب Business Vocabulary in Use"
دانلود کتاب Essential Speaking Skills Handbook
catدسته: عمومی, کتاب

این مجموعه نکاتی را در مورد پیشرفت مهارت Speaking ارائه می کند. دانستن مطالبی مانند اینکه در موقع صحبت کردن چه ژستی باید داشته باشیم، چه مواقعی باید مکث کنیم و غیره در درخشندگی صحبت کردن بسیار مفید می باشند. این هندبوک کوچک ۱۹ صفحه ای می تواند یادگیری شما را به طرز باور نکردنی تحت تاثیر قرار دهد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب Essential Speaking Skills Handbook"
دانلود کتاب Basic Writing Skills in English
catدسته: عمومی, کتاب

آیا نوشتن به زبان انگلیسی مشکل است؟! آیا منبعی مناسب برای تمرین ندارید؟! این مجموعه تمریناتی را برای شما فراهم آورده است تا مرحله به مرحله توانایی نوشتاری خود را افزایش دهید. در این کتاب بعد از هر متن سوالاتی مطرح شده است تا پله پله زبان آموزان را با چگونگی گسترش یک متن آشنا کند.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب Basic Writing Skills in English"
دانلود کتاب English Vocabulary in Use Upper-Intermediate & Advanced
catدسته: عمومی, کتاب

سومین کتاب از سری کتاب های پر فروش English Vocabulary in Use می باشد. در این مجموعه، لغات به وضوح ارائه و مفاهیم آنها به طور کامل در صفحات سمت چپ بررسی شده اند. در صفحات سمت راست تمرینات زیادی برای تثبیت مطلب فراهم آورده شده است. لغات آمده در این کتاب بسیار مفید و به روز بوده و توسط کمبریج تائید شده است. سطح این کتاب بعد از متوسط می باشد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب English Vocabulary in Use Upper-Intermediate & Advanced"
دانلود کتاب Vocabulary and Spelling Success 4th Edition
catدسته: عمومی, کتاب

این کتاب برای مهاجرانی که اخیرا به ایالات متحده سفر کرده اند یا کسانی که می خواهند مهاجرت کنند فراهم گردیده است. این کتاب ابزار کافی برای درک مطلب و یادگیری لغات را به زبان آموزان می دهد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود کتاب Vocabulary and Spelling Success 4th Edition"
دانلود دیکشنری Cambridge Advanced Learner's Dictionary
catدسته: عمومی, نرم افزار

استفاده از یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی به طور مناسب و کارآمد، امری اجتناب ناپذیر است. بسیاری از زبان آموزان علاقه دارند از دیکشنری انگلیسی به فارسی برای یادگیری معنای لغات استفاده نمایند. هر چند این روش بسیار سریع و آسان می باشد، ولی باید خاطر نشان کرد که استفاده از این منابع می تواند در روند یادگیری شما اختلال ایجاد نماید. به تمامی عزیزان توصیه می کنیم از این پس از یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی مناسب برای یادگیری معنای لغات جدید استفاده کنید و از دیکشنری های دو زبانه (Bilingual) مانند Babylon تنها در مواقع اضطراری و برای یافتن معانی خاص بهره ببرید.

دیکشنری کمبریج یکی از منابع مطمئن برای یافتن معنی لغات می باشد و استفاده آن را به تمامی زبان آموزان بویژه آنهایی که در سطح Intermediate هستند بیشتر توصیه می کنیم. این مرجع شامل معنی لغات به همراه مثال های متنوع برای هر لغت می باشد. همچنین امکان شنیدن تلفظ لغات به لهجه امریکایی و انگلیسی وجود دارد. به علاوه این نرم افزار دارای تمارین بسیار متنوعی برای یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با سوالات آزمون های مختلف می باشد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود دیکشنری Cambridge Advanced Learner's Dictionary"
دانلود فایل های صوتی شامل ۱۰۰۰ BBC Short News Reports and Comprehension
catدسته: آیلتس, عمومی, فایل صوتی

این مجموعه شامل ۱۰۰۰ گزارش کوتاه شبکه بی بی سی می باشد که در قالب ۳ لوح فشرده و به سرپرستی استاد ارجمند جناب آقای ظهیری گردآوری شده است. همچنین مرکز چاپ و نشر هدف ناشر این محصول می باشد. از کلیه زبان آموزان تقاضا داریم به منظور حمایت از ناشر و تولید کنندگان این محصول آن را از مراکز معتبر خریداری نمایند.

از آنجا که در حال حاضر این محصول به صورت غیر قانونی و توسط افراد سودجو به فروش می رسد، تصمیم گرفتیم آن را در اختیار همگان قرار دهیم. چنانچه صاحبان این طرح نسبت به این امر اعتراضی داشته باشند لینک دانلود سریعا مسدود خواهد شد.

پیش از این مجموعه ای شامل ۳۳۸ گزارش شبکه VOA را برای دانلود در اختیار شما قرار دادیم. توصیه می شود داوطلبان آزمون تافل از گزارش های شبکه VOA و داوطلبان آزمون آیلتس از گزارش های شبکه BBC برای تقویت مهارت شنیداری استفاده نمایند. دلیل این توصیه لهجه متفاوت این گزارش ها می باشد.

 

  (more…)more ادامه مطلب "دانلود فایل های صوتی شامل ۱۰۰۰ BBC Short News Reports and Comprehension"
up