ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

هزینه ثبت نام آزمون TOEFL iBT در ایران مبلغ ۴۲۰۰۰۰ تومان می باشد

 

  محل آزمون   Fee($)   هزینه ثبت نام (تومان)
 Iran  ۱۹۰  ۴۲۰۰۰۰
 Azerbaijan  ۱۶۰  
  United Arab Emirates  ۲۲۰  
 Turkey  ۱۸۵  
 Iraq  ۱۷۰  
 Armenia  ۱۶۰  
 Kuwait  ۲۲۵  
 Saudi Arabia  ۲۰۵  
     
     
Other Fees
 Item   Fee($)   هزینه ثبت نام (تومان)
  Late Registration  ۳۵  ۸۵۰۰۰
  Rescheduling Fee  ۶۰  ۱۴۰۰۰۰
  Reinstatement of Cancelled Scores  ۲۰  ۶۰۰۰۰

 

ثبت نام متقاضیان آزمون TOEFL iBT در سایت رسمی آزمون تافل www.ets.org صورت می گیرد و تنها روش پرداخت وجه ثبت نام در این سایت از طریق کارتهای اعتباری بین المللی مانند ویزا و مستر می باشد.

با توجه به عدم ارائه این کارت ها در کشور عزیزمان، متقاضیان محترم می توانند از طریق سایت ما جهت پرداخت هزینه های امتحان اقدام نمایند. در ادامه مراحل انجام ثبت نام به ترتیب توضیح داده شده است. لطفا کلیه مراحل پیش از پرداخت پول را یکبار خودتان انجام دهید و سپس اطلاعات را به دقت در فرم وارد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ثبت نام با شما تماس گرفته می شود، لذا لازم است یک شماره تلفن معتبر در زمان تکمیل فرم در فیلد مربوطه وارد شود. بدیهی است اگر به هر دلیلی ثبت نام شما با موفقیت انجام نشود، هزینه پرداخت شده در اسرع وقت به شماره حساب شما واریز خواهد شد.

 

مراحل ثبت نام آزمون تافل اینترنتی

۱- چنانچه پیش از این در سایت ETS برای خود پروفایل نساخته اید، اینجا کلیک کنید تا به صفحه مربوطه رفته و در آنجا مراحل ساخت پروفایل جدید را انجام دهید. حتما از نام کامل و واقعی خود برای ساخت پروفایل استفاده کرده و دیگر اطلاعات شخصی را نیز به درستی وارد نمایید. زیرا ویرایش برخی از این اطلاعات پس از انجام ثبت نام کمی دشوار خواهد بود. 

۲- وارد پروفایل خود شده و بر روی لینک Register/Order کلیک کنید. در قسمت بعد TOEFL Test را انتخاب نمایید.

۳- کشور و شهر محل آزمون را به همراه تاریخ مورد نظرتان وارد کنید تا مراکز دارای ظرفیت خالی در پایین صفحه نمایان شوند.

۴- نام مرکز مورد علاقه تان را یادداشت کرده و در زمان پر کردن فرم در فیلد مناسب وارد کنید.

۵- هزینه سرویس را به یکی از حساب های ما واریز کرده و یا از طریق کارت های عضو شتاب و دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت، پول را به یکی از کارت های ما انتقال دهید. فیش پرداختی را حتما نزد خود نگاه دارید و در زمان تکمیل فرم اطلاعات آن را در فیلد مربوطه وارد نمایید.

۶- فرم را به دقت پر کرده و آن را ارسال نمایید. در صورت تایید بانک مبنی بر پرداخت مبلغ فوق، سفارش شما در اسرع وقت انجام شده و یک ایمیل به همراه رسید ثبت نام (که حاوی تاییدیه دریافت وجه ثبت نام و همچنین شماره پیگیری می باشد) برایتان ارسال می شود.

 

توجه: در زمان ثبت نام آزمون TOEFL iBT شما می توانید ۴ دانشگاه را برای دریافت نمره آزمون انتخاب نمایید. ارسال نمره شما برای این ۴ دانشگاه به صورت رایگان صورت می گیرد و انتخاب آنها تا یک هفته قبل از آزمون در پروفایل شما امکان پذیر خواهد بود. بنابراین لازم نیست در زمان ثبت نام این ۴ دانشگاه را انتخاب نمایید، ولی چنانچه مایلید این کار را انجام دهید کافی است در قسمت توضیحات بیشتر نام ۴ دانشگاه، کد ۴ رقمی آنها، نام دپارتمانهای مورد نظر و کد ۲ رقمی مربوط به آنها را وارد نمایید.

برای ثبت سفارش لازم است حتما کد ۴ رقمی دانشگاه و کد ۲ رقمی دپارتمان مورد نظر را در فرم وارد کنید. شما می توانید این کدها را در سایت دانشگاه مقصد و یا سایت ETS بیابید. برای دیدن نام دانشگاه ها و کد ۴ رقمی آنها اینجا کلیک کنید. شما همچنین می توانید نام و کد دو رقمی دپارتمان ها را در اینجا مشاهده نمایید.

فرم طراحی شده تنها مربوط به ثبت نام آزمون می باشد. در صورتی که می خواهید تاریخ امتحان خود را تغییر دهید و یا پرداخت های دیگر مربوط به آزمون را انجام دهید، درخواست خود را با ایمیل برای ما ارسال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

 

                                                        

 

 

 
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010