ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

چرا غیر قابل شارژ امریکا؟

۱- تجربه فعالیت ما در این زمینه نشان داده است که امنیت، پشتیبانی و هزینه تمام شده ویزا کارت های غیرقابل شارژ بسیار مناسب تر از نوع قابل شارژ آن می باشد.

۲- زمان صدور این نوع کارت بسیار کمتر از انواع فیزیکی است.

۳- امنیت این کارت ها بسیار بالاست. با لو رفتن مشخصات کارت فقط مبلغ موجود در کارت از بین خواهد رفت. در صورت در خواست کارت جدید، مشخصات کاملاً متفاوتی برای شما ارسال خواهد شد.

۴- با استفاده از این کارتها می توانید بدون افتتاح حساب بانکی و بدون ارائه کارت شناسایی و رویارویی با مسائل حقوقی به راحتی در اینترنت خرید نمایید.

۵- کارت غیرقابل شارژ امریکا هزینه نگهداری سالیانه و ماهانه ندارد.

۶- کارت های غیرقابل شارژ امریکا (صادر شده از طرف این سایت)، کارمزد پرداخت و یا هزینه تغییر واحد پول ندارند. بنابراین برای دانشجویان که پرداخت‏های با مبالغ کوچک و واحدهای پولی مختلف دارند بسیار مناسب می باشند.

 

موارد مصرف:

اخذ پذیرش از دانشگاه ها، پرداخت حق عضویت وب سایت ها، پرداخت هزینه هاست و دامین، رزرو هتل و پانسیون در خارج از کشور، خرید نرم افزار، خرید کتاب و مجلات خارجی، ثبت نام در کنفرانس های بین المللی، شرکت در آزمونهای علمی (TOEFL iBT, TOEFL PBT, GRE, …)، ارسال نمرات آزمونها و … 

توجه: بطورکلی کارتهای هدیه به علت اینکه بصورت مجازی صادر می گردند، منحصراً برای انجام پرداخت های اینترنتی و یا تلفنی کاربرد دارند. 

در جدول زیر هزینه صدور کارت ها نشان داده شده است. این قیمت ها در تاریخ ۱۲ فروردین ماه ۹۱ بروزرسانی شده اند و در حال حاضر معتبر می باشند.

 

اعتبار ویزا کارت ($) هزینه (تومان)
۵۰ ۱۳۷۵۰۰
۱۰۰ ۲۴۵۰۰۰
۱۵۰ ۳۵۲۵۰۰
۲۰۰ ۴۶۰۰۰۰
۲۵۰ ۵۶۷۵۰۰
۳۰۰ ۶۷۵۰۰۰
۳۵۰ ۷۸۲۵۰۰
۴۰۰ ۸۹۰۰۰۰
۴۵۰ ۹۹۷۵۰۰
۵۰۰ ۱۱۰۵۰۰۰
۵۵۰ ۱۲۱۲۵۰۰
۶۰۰ ۱۳۲۰۰۰۰
۶۵۰ ۱۴۲۷۵۰۰
۷۰۰ ۱۵۳۵۰۰۰
۷۵۰ ۱۶۴۲۵۰۰

  

ویژگی های کارت: 

- کارت مجازی بوده و اطلاعات آن توسط ایمیل برای شما ارسال می شود.

- کارت به نام خود شما صادر می شود (در صورتی که کارت به نام خود شما باشد انجام خریدهای اینترنتی راحت تر و در زمان کمتری صورت می پذیرد)

- صادره از کشور امریکا

- تحویل ۴۸ تا ۹۶ ساعته حتی در روزهای تعطیل (برای دریافت سریعتر کارت بهتر است سفارش خود را قبل از ساعت ۱۵ ثبت کرده و هزینه کارت را بپردازید)

- بدون کارمزد در پرداخت های اینترنتی

- مناسب جهت پرداخت های اینترنتی دانشجویان (ثبت نام آزمون ها، پرداخت هزینه بررسی مدارک و اخذ پذیرش از دانشگاه ها، پرداخت هزینه ارسال نامه پذیرش، ارسال نمرات آزمون ها و …)

- واحد پولی کارت دلار امریکا می باشد، ولی شما می توانید از کارت خود در تمامی سایت ها و فروشگاه های پذیرنده ویزا کارت که محصولات خود را با واحدهای پولی دیگر مانند دلار کانادا، یورو، پوند و … ارائه می‏دهند نیز استفاده نمایید. برای دیدن نرخ تبدیل واحد ویزا اینجا کلیک کنید. (برای کارمزد بانک عدد صفر را وارد نمایید)

- بدون کسر هزینه ماهانه یا سالانه

- اعتبار کارت حداقل ۵ سال می باشد.

- دارای اینترنت بانک رایگان (برای دریافت ریز کارکرد کارت و موجودی آن این فرم را پر کنید)

- کارت به صورت رجیستر شده به شما تحویل داده می شود. در نتیجه شما می توانید از کارت خود در تمامی سایت های پذیرنده ویزاکارت بدون محدودیت استفاده نمایید.

- غیر قابل استفاده در سایتهای پولشویی و مستهجن (در صورت تخلف اطلاعات شما به مراجع قانونی ذیربط گزارش می شود)

  

نکاتی مهم در مورد استفاده از کارت:

- باید دقت داشته باشید که برخی از فروشندگان اینترنتی نسبت به IP و آدرس ایرانی حساس می باشند. در صورت مواجه شدن با این سایت ها باید IP خود را تغییر دهید تا بتوانید کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید. تغییر IP توسط بسیاری از نرم افزارهای فیلتر شکن و سایر برنامه های مخفی کردن IP امکان پذیر می باشد. شما همچنین می توانید از وی پی ان اختصاصی استفاده نمایید.

- در زمان ثبت سفارش شما می توانید آدرس دلخواه خود را برای رجیستر کردن کارت در فرم وارد نمایید (توجه کنید که آدرس باید حتما در کشور امریکا باشد). در صورتی که آدرسی در داخل امریکا ندارید، خود ما آدرسی را برایتان انتخاب کرده وهمراه با اطلاعات کارت این آدرس را برایتان ارسال خواهیم کرد. در صورتی که پیش از این از ما کارتی دریافت کرده اید بهتر است همان آدرس قبلی را در زمان ثبت سفارش وارد نمایید.

- در سایتهای علمی مانند سایت ETS، سایت ثبت نام دانشگاه ها، سایت فروش مقالات و … که با هویت ایرانی شما مشکلی ندارند، نیازی به تغییر IP و وارد کردن آدرس خارج از کشور نمی باشد.

- به هیچ عنوان کارت خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهید. این احتمال وجود دارد که از اطلاعات کارت شما به منظور سوء استفاده در اینترنت بهره ببرند که در این صورت شما مسئول آن خواهید بود.

- عدد شانزده رقمی روی کارت، شـماره کارت محسوب می گردد و سه رقم سمت راست پشت کارت رمز آن Card Verification Code به شمار می رود که صرفاً در برخی از سایتهای اینترنتی مورد نیاز می باشد.

- در زمان استفاده حتما دقت نمایید سایت مورد نظر معتبر بوده و نماد قفل در پایین صفحه و در قسمت آدرس بار https مشخص باشد.

- بانک کارگزار و کمپانی ویزا تحت هیچ شرایطی اعتراضات مربوط به سوء استفاده اینترنتی از کارت را ترتیب اثر نخواهند داد.

- برای کسب اطلاعات بیشتر به  صفحه پرسشهای مرتبط با کارت های اعتباری مراجعه نمایید.

 

                                                                   

  

  

 
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010