ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

اکثر دانشگاه های جهان برای بررسی مدارک فرستاده شده به آنها هزینه ای به نام Application Fee دریافت می کنند. این هزینه بستگی به دانشگاه مورد نظرتان داشته و مقدار ثابتی نمی باشد. برای پرداخت این مبلغ می توانید از خدمات این سایت استفاده نمایید.

هزینه های Application Fee به دو صورت آنلاین و تلفنی قابل پرداخت می باشند. برای پرداخت آنلاین پس از کامل کردن Online-application دانشگاه مورد نظرتان، اطلاعات اکانت تان به همراه آدرس دقیق اینترنتی صفحه ورود به حساب کاربری (Login Page) را در قسمت ثبت سفارش وارد نمایید. هرگونه اطلاعاتی دیگری که در هنگام پرداخت مورد نیاز می باشد را نیز در قسمت توضیحات اضافه کنید.

به دلیل اینکه اطلاعات مورد نیاز در پرداخت تلفنی Application Fee برای دانشگاه های مختلف متفاوت می باشند، امکان دریافت اطلاعات با استفاده از فرم مخصوص وجود ندارد. بنابراین لازم است تمامی اطلاعات مورد نیاز را به همراه شماره تلفن در قسمت توضیحات وارد نمایید. جهت پرداخت های دیگر دانشگاه ها از جمله هزینه ی پذیرفتن بورسیه، ارسال مدارک Admission شما با پست اکسپرس و غیره، توضیحات لازم را در قسمت تعبیه شده قید نمایید.

محاسبه هزینه پرداخت:

برای پرداخت Application Fee به صورت آنلاین مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به عنوان کارمزد دریافت می شود. مبلغ کارمزد برای پرداخت Application Fee با استفاده از تلفن، ۲۰۰۰۰ تومان می باشد. قیمت دلار امریکا برای خرید اینترنتی در ستون سمت چپ سایت نمایان است. در صورتی که پرداخت شما بر اساس واحدهای پولی دیگر مانند دلار کانادا، یورو، پوند و … می‏باشد، لازم است مقدار معادل آن را (توسط مبدل موجود در ستون سمت چپ سایت) به دلار آمریکا محاسبه کرده و سپس مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

مثال: هزینه پرداخت اینترنتی معادل ۱۰۰ یورو با فرض قیمت دلار ۱۲۰۰ تومان (ستون سمت چپ) و نسبت یورو به دلار برابر ۱٫۴ به شکل زیر محاسبه می شود:

 ۱۰۰*۱٫۴=۱۴۰ دلار امریکا

 ۱۴۰*۱۲۰۰=۱۶۸۰۰۰ تومان

۱۶۸۰۰۰+۱۰۰۰۰=۱۷۸۰۰۰ تومان

 بنابراین لازم است شما مبلغ ۱۷۸۰۰۰ تومان برای انجام یک پرداخت ۱۰۰ یورویی بپردازید. 

توجه: حداکثر میزان پرداخت باید کمتر از یک میلیون تومان باشد. (برای مبالغ بالاتر لازم است پیش از ثبت سفارش با مسئولین سایت تماس بگیرید.) در صورتی که امکان پرداخت با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی ویزا و مستر مقدور نمی باشد، پیش از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید تا در مورد امکان پرداخت هزینه ها توسط ما مطمئن شوید. پس از محاسبه هزینه سرویس درخواستی، مبلغ مورد نظر را به یکی از حساب های ما واریز نموده و یا به کارت های ما انتقال دهید. سپس به صفحه ثبت سفارش رفته و فرم مربوطه را به دقت تکمیل نمایید. در قسمت مربوط به توضیحات، کلیه مراحلی که باید توسط ما برای انجام پرداخت اینترنتی طی شود را به صورت مرحله به مرحله و واضح توضیح دهید.در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت با شما تماس گرفته خواهد شد. بدیهی است اگر به هر دلیلی پرداخت توسط ما انجام نشود، مبلغ واریزی در اولین فرصت به شما بازگردانده خواهد شد. 

توجه: در صورتی که امکان پرداخت با استفاده از ویزا کارت در سایت موردنظر شما وجود داشته باشد، سفارش شما ظرف مدت کوتاهی (حداکثر چند ساعت) انجام خواهد شد. چنانچه امکان پرداخت تنها از طریق مسترکارت و یا پی پل PayPal در سایت مورد نظر وجود دارد، سفارش شما حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت. 

 

 

                                                          

 
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010