ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

اسکایپ یک سیستم ارتباط از طریق اینترنت می باشد. به وسیله این نرم افزار شما می توانید با دیگر کاربران اسکایپ به صورت رایگان ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت عالی برقرار کنید. همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که با پرداخت هزینه های بسیار پایین با کشورهای دیگر ارتباط تلفنی داشته باشید و یا برای خطوط موبایل در سرتاسر جهان پیام متنی ارسال نمایید. علاوه بر این امکانات دیگری نیز توسط SKYPE برای کاربران ایجاد شده است. به طور مثال شما می توانید در کشورهای خارجی شماره تلفن داشته باشید و توسط اینترنت به تماس های خود پاسخ دهید. برای اطلاع از سایر سرویس های اسکایپ به این سایت مراجعه نمایید و برای دانلود نرم افزار SKYPE اینجا کلیک کنید.

 در حال حاضر شارژ اکانت اسکایپ در مبالغ ثابت ۱۰ دلاری امکان پذیر است. برای شارژ حساب خود کافی است مبلغ مورد نظر را طبق جدول زیر محاسبه نموده و به یکی از حساب های ما واریز نمایید. سپس فرم مربوطه را پر کرده و برای ما ارسال کنید. شارژ اکانت شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

 $ Charge Amount قیمت (تومان) 
۱۰  ۲۵۰۰۰ 
   

 

 

                                                                

 

آیا می خواهید یک شماره تلفن در یک کشور خارجی داشته باشید؟ ما با کمک SKYPE این امکان را برای شما فراهم کرده ایم. 

به کمک این سرویس شما می توانید یک شماره تلفن را در یک کشور خارجی به مدت ۳ ماه یا ۱ سال اجاره نمایید و به کمک نرم افزار SKYPE به تماس های خود پاسخ دهید. از مزایای این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

۱- با داشتن یک شماره تلفن در کشور مورد نظرتان، به مشتریان یا خویشاوندان خود که در آن کشور زندگی می کنند این امکان را می دهید که بدون متحمل شدن هزینه گزاف تماس های بین المللی با شما تماس بگیرند. 

۲- در زمانی که آنلاین نیستید، با استفاده از سرویس Voicemail می توانید پیغام تماس گیرندگان را ذخیره نمایید و هر زمان که خواستید به آنها پاسخ دهید.

 ۳- با استفاده از سرویس Caller ID می توانید تماس های ناخواسته را حذف نمایید.

 ۴- به طور همزمان می توانید در کشورها و شهرهای مختلف شماره داشته باشید.

 ۵- از این شماره می توانید برای وریفای کردن اکانت پی پل استفاده نمایید.

 ۶- با استفاده از نرم افزار SKYPE می توانید با دوستان و بستگان خود به راحتی در هر جای دنیا ارتباط برقرار کنید.

 - برای استفاده از این سرویس لازم است نرم افزار SKYPE را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده و یک نام کاربری در آن ایجاد نمایید. سپس اکانت خود را به اندازه مورد نیاز شارژ نموده و شماره تلفن دلخواه خود را در کشور مورد نظر خریداری نمایید. در حال حاضر قیمت اجاره هر خط تلفن برای مدت ۳ ماه ۱۸ دلار و به برای مدت ۱ سال ۶۰ دلار می باشد.
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010