ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

دریافت تلفنی نمره GRE

سازمان ETS به داوطلبان آزمون GRE این امکان را می دهد که در ازای پرداخت ۱۲ دلار، پیش از انتشار نمره روی سایت، از نمره خود اطلاع پیدا کنند. دریافت نمرات GRE با استفاده از این سرویس، معمولا ۱۱ روز پیش از انتشار نمرات در سایت ETS امکان پذیر است. برای اطلاع دقیق از زمان دسترسی به نمرات GRE اینجا کلیک کنید.

در صورتی که می خواهید نمره خود را پیش از انتشار آن روی سایت ETS دریافت نمایید، لازم است فرم زیر را پر کرده و مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان به یکی از حسابها و یا کارتهای ما واریز نمایید. نمره شما ظرف مدت چند ساعت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توجه: برای اطمینان از Available بودن نمره خود، پیش از ثبت سفارش، با تلفن ۷۲۹۰-۷۷۱-۶۰۹-۰۰۱ و یا ۷۲۶۷-۴۷۳-۸۸۸-۰۰۱ تماس حاصل فرمایید و کلیه مراحل، پیش از پرداخت پول، را انجام دهید تا از آماده بودن نمره خود مطمئن شوید.

 

دریافت تلفنی نمره TOEFL PBT

سازمان ETS به داوطلبان آزمون TOEFL PBT این امکان را می دهد که در ازای پرداخت ۱۰ دلار، پیش از ارسال نمرات از طریق پست، از نمره خود اطلاع پیدا کنند. برای اطلاع دقیق از زمان دسترسی تلفنی به نمرات TOEFL PBT اینجا کلیک کنید.

در صورتی که می خواهید نمره خود را از طریق تلفن دریافت نمایید، لازم است فرم زیر را پر کرده و مبلغ ۳۱۰۰۰ تومان به یکی از حسابها و یا کارتهای ما واریز نمایید. نمره شما ظرف مدت چند ساعت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توجه: برای اطمینان از Available بودن نمره خود، پیش از ثبت سفارش، با تلفن ۰۰۱۶۰۹۷۷۱۷۲۶۷ تماس حاصل فرمایید و کلیه مراحل، پیش از پرداخت پول، را انجام دهید تا از آماده بودن نمره خود مطمئن شوید.

 

صدای ضبط شده دریافت نمره شما نیز برایتان ارسال خواهد شد.

 

 

                                                                
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010