ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

هزینه ثبت نام آزمون GRE مبلغ ۴۲۰۰۰۰ تومان می باشد

برای ثبت نام در آزمون GRE، به سایت www.ets.org رفته و در قسمت مربوط به آزمون GRE یک حساب کاربری ایجاد نمایید. وارد پروفایل خود شده و بررسی نمایید برای چه مرکزی و در چه تاریخی امکان ثبت نام وجود دارد. سپس فرم سفارش را به دقت پر کرده و ارسال نمایید تا سفارش شما در اسرع وقت انجام شود. توجه کنید که برای Late Registration مبلغ ۴۵۰۰۰ تومان به هزینه ثبت نام اضافه می شود. برای اطلاع از زمانبندی ثبت نام آزمون به این آدرس مراجعه نمایید.  

 GRE General
 زمان ثبت نام  قیمت (تومان)
 Regular Registration  ۴۲۰۰۰۰
 Late Registration  ۵۰۰۰۰۰
   
   
 GRE Subject
 Regular Registration  ۳۶۵۰۰۰
 Late Registration  ۴۵۰۰۰۰
   
   
 Other Fees
 Rescheduling Fee  ۱۴۰۰۰۰
 Changing Your Center or Subject  ۱۴۰۰۰۰

  

توجه: در زمان ثبت نام آزمون GRE شما می توانید ۴ دانشگاه را برای دریافت نمره آزمون انتخاب نمایید. ارسال نمره شما برای این ۴ دانشگاه به صورت رایگان صورت می‏گیرد و انتخاب آنها تا یک هفته قبل از آزمون امکان پذیر خواهد بود. بنابراین لازم نیست در زمان ثبت نام این ۴ دانشگاه را انتخاب نمایید، ولی چنانچه مایلید این کار را انجام دهید کافی است در قسمت توضیحات بیشتر نام ۴ دانشگاه، کد ۴ رقمی آنها، نام دپارتمانهای مورد نظر و کد ۴ رقمی مربوط به آنها را وارد نمایید. برای دیدن نام دانشگاه ها و کد ۴ رقمی آنها (مشابه کد مربوط به ارسال نمره تافل) اینجا کلیک کنید. نام و کد چهار رقمی دپارتمان ها را در اینجا مشاهده نمایید.

 

                                                        

 

 در صورتی که در کشور موردنظر شما آزمون Computer Based برگزار می‏شود برای ثبت سفارش از این قسمت استفاده نمایید. (هزینه ثبت نام برای آزمون Computer Based نیز مشابه مقدار Paper Based می‏باشد.)

 

 
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010