ارائه دهنده کاملترین خدمات دانشجویی در ایران

 

 تعداد ارسال در هر سفارش  قیمت (تومان)
 ۱  ۷۲۰۰۰
 ۲  ۱۱۱۰۰۰
 ۳  ۱۵۰۰۰۰
 ۴  ۱۸۸۰۰۰
 ۵  ۲۲۶۰۰۰
 ۶  ۲۶۵۰۰۰

 

جهت درخواست ارسال نمره آزمون TOEFL PBT برای دانشگاه ها و موسسات خارجی دو روش کلی موجود می باشد. درخواست از طریق تلفن و نامه که از این میان ثبت درخواست از طریق تلفن مطمئن تر و بسیار سریعتر می باشد (در صورتی که ثبت سفارش از طریق تلفن انجام شود نمره شما ۴ روز بعد به مقصد دانشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد). در هر تماس تنها می توان ۶ درخواست ارسال نمره را ثبت کرد و هزینه ثبت درخواست به ازای هر تماس ۱۲ دلار می باشد. هزینه ارسال هر نمره آزمون تافل کاغذی نیز ۱۷ دلار است. بنابراین به طور مثال هزینه ارسال ۲ نمره در یک تماس ۴۶ دلار خواهد بود.

توجه داشته باشید که ارسال نمره توسط سازمان ETS با پست عادی صورت می گیرد و دریافت نمره بین ۲ تا ۴ هفته (بسته به مکان دانشگاه) به طول می انجامد.

چنانچه برای ارسال نمره تافل کاغذی به کارت اعتباری مناسب دسترسی ندارید و یا به هر دلیلی نمی خواهید از کارت خود استفاده کنید، این سرویس مناسب شما می باشد. برای استفاده از این سرویس کافی است معادل ریالی این هزینه ها را به یکی از حساب ها یا کارت های ما واریز نموده و سپس فرم مخصوص را پر کرده و برای ما ارسال نمایید. درخواست ارسال نمره شما در اولین فرصت از طریق تلفن انجام خواهد شد.

برای ثبت سفارش لازم است حتما کد ۴ رقمی دانشگاه و کد ۲ رقمی دپارتمان مورد نظر را در فرم وارد کنید. شما می توانید این کدها را در سایت دانشگاه مقصد و یا سایت ETS بیابید. برای دیدن نام دانشگاه ها و کد ۴ رقمی آنها اینجا کلیک کنید. شما همچنین می توانید نام و کد دو رقمی دپارتمان ها را در اینجا مشاهده نمایید.

کلیه سفارش ها حداکثر تا ۱۲ شب همان روز انجام شده و فایل صوتی ضبط شده از تماس تلفنی با ETS برای شما ارسال خواهد شد.

 

                                                                
Designed by Mehdi Khalili for www.ApplyNeeds.com

All Rights Reserved, Copyright 2010